дробовики.
заявка на кредит Тинькофф
-->

Dobre okna drewniane

   Jeżeli zależy Państwu na wyjątkowej estetyce domu, a także jego optymalnej ochronie przed czynnikami z zewnątrz, produkowana przez nas stolarka otworowa jest najlepszym z możliwych rozwiązań. Jako producent proponujemy dobre okna drewniane, które wykonujemy z najlepszych gatunków materiału litego. Tworzymy modele uchylno-rozwierne, obrotowe oraz szprosy, występujące w wielu atrakcyjnych wersjach.

   Tworzone przez producenta modele doskonale pasują zarówno do budownictwa tradycyjnego, jak i nowoczesnego. Proponujemy wiele modeli o różnych parametrach i stylu, co pozwoli każdemu Klientowi uzyskać stolarkę dopasowaną do jego domu. Są także opcją energooszczędną ze względu na skuteczną izolację cieplną. Dzięki zastosowaniu najlepszych impregnatów posiadają wieloletnią żywotność, są także wyposażone w uszczelki odporne na starzenie.

Uchylno-rozwierne

   Produkujemy okna uchylno-rozwierne z najlepszych gatunków drewna krajowego i egzotycznego. Stanowią tradycyjne wyposażenie każdego budynku, dzięki wysokiej estetyce sprawdzają się doskonale w domach tradycyjnych i nowoczesnych. Wykorzystujemy najlepsze okucia i impregnaty, a także odporne uszczelki.

Obrotowe

   Wśród proponowanych przez nas modeli okien znajdują się wersje obrotowe, które są rozwiązaniem wysoce funkcjonalnym. Dzięki dużej powierzchni doskonale doświetlają wnętrze, natomiast specyficzny sposób otwierania wpływa korzystnie na wentylację domu. Wykonujemy je z najlepszych gatunków drewna, stosując niezawodne impregnaty i najtrwalsze rozwiązania.

Szprosy

   Zajmujemy się także produkcją szprosów, które są niezwykle estetycznym uzupełnieniem stolarki otworowej. Wykonujemy modele wiedeńskie oraz na zawiasach, wykorzystując do tego celu najlepsze gatunki drewna w najpiękniejszych barwach. Tworzone przez nas elementy są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także trwałe.

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.