дробовики.
заявка на кредит Тинькофф

 

 Historia firmy

 Od powstania w 1990 r. firma produkuje stolarkę budowlaną, poczynając od zwykłych okien termoizolacyjnych poprzez uchylno-rozwierne, z roku na rok rozszerzając ofertę o nowe wyroby, jak: drzwi zewnętrzne, tarasowe w różnych odmianach – podnoszono-przesuwne, harmonijkowo-przesuwne, uchylno-przesuwne itp. Inwestując w nowe maszyny firma corocznie rozszerzała gamę swoich wyrobów.

Od 1999r. firma posiadając własne traki w myśl hasła "od lasu do produktu finalnego" jest producentem ponadto takich wyrobów jak: więźba dachowa, deska podłogowa i elewacyjna, panele akustyczne dla dróg szybkiego ruchu i autostrad, przęsła ogrodzeniowe z półwałków.

Producent dobrych okien i drzwi drewnianych

Rzetelna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie stolarki powoduje, że jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wyroby najwyższej klasy, łączące w sobie trwałość i funkcjonalność. Korzystamy z najlepszych gatunków drewna, a każde zadanie wykonujemy z niezwykłą starannością. Dzięki temu nasze wyroby są dokładnie takie, jakich życzą sobie odbiorcy.

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.