дробовики.
заявка на кредит Тинькофф
-->

Drzwi wejściowe zewnętrzne

W ofercie producenta SĘK Stolarka Budowlana znajdują się drzwi wejściowe zewnętrzne z krajowych gatunków litego drewna takich jak: dąb, jesion, sosna z elementami akacji, wiązu oraz egzotycznych gatunków drewna takich jak: sapeli, merbau, iroko.

Oferujemy także drzwi będące połączeniem krajowych gatunków drewna z egzotycznymi.

W naszej ofercie we wszystkich drzwiach strona zewnętrzna wykonywana jest z litego drewna zarówno z rodzimych gatunków ( dąb, jesion, wiąz, akacja ) jak i gatunków egzotycznych. Nasze drzwi posiadają konstrukcję ramową, która stabilizuje skrzydło i daje odporność na niekorzystne czynniki zewnętrzne w poszczególnych porach roku.

W zewnętrznych drzwiach wejściowych montowane są atestowane zamki listwowe na całej długości skrzydła, z wkładkami posiadającymi zabezpieczenie najwyższej klasy odporne na atak i włamanie. Klient sam może skonfigurować drzwi, łącznie z wymiarami: szerokość od 800-1150, wysokość 1800-2200. Na życzenie klienta możemy wykonać drzwi w innych wymiarach.

Każde drzwi wejściowe zewnętrzne mogą być wykonane przez producenta w wersji dwuskrzydłowej, jako lewe lub prawe oraz otwierane na zewnątrz lub do wewnątrz. Do każdego egzemplarza może być wykonana część stała - nieotwierana po jednej stronie lub z dwóch stron.

 

Cennik drzwi wejściowych

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.