дробовики.
заявка на кредит Тинькофф
-->

Drzwi tarasowe

   Produkujemy trzy rodzaje drzwi tarasowych: harmonijkowo-przesuwne, uchylno-przesuwne i podnoszono-przesuwne. Są wyjątkowo istotnym elementem każdego domu, gdyż stanowią znakomite połączenie pomiędzy wnętrzem, a ogrodem czy tarasem. Warto więc zadbać o to, aby konstrukcje te były przede wszystkim eleganckie, ale również funkcjonalne. Muszą zapewniać najlepszą izolację termiczną i akustyczną, doskonale oddzielając to co na zewnątrz od tego co wewnątrz, jednak pozwalając na harmonijne powiązanie tych przestrzeni.

   Nasze drzwi tarasowe spełniają najnowsze standardy i normy technologiczne. Są bezpieczne w użytkowaniu i gwarantują najwyższy poziom izolacji dzięki specjalnemu systemowi uszczelek i progów. Na uwagę zasługuje również wysoki poziom ich wykończenia, co wpływa na łatwość ich obsługi oraz niezawodność w użytkowaniu.

    Zachęcamy do bliższego zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi konkretnych typów naszych produktów. 

Drzwi harmonijkowo - przesuwne

   Idealnym wyjściem na taras lub do ogrodu będą drzwi harmonijkowo-przesuwne, których specjalna konstrukcja nie tylko jest rozwiązaniem funkcjonalnym, ale także zapewniającym odpowiednią ochronę przed warunkami zewnętrznymi. Posiadają bardzo dobrą izolacyjność cieplną i akustyczną, a to dzięki ryglowaniu, które znajduje się na całym obwodzie wejścia. Są także zabezpieczone umieszczoną w jednej płaszczyźnie uszczelką.

   Ze względu na budowę pozwalają na stworzenie szerokiego przejścia, dzięki czemu latem umożliwiają otwarcie salonu na taras. Segmentowa konstrukcja jest rozwiązaniem praktycznym, a przy tym niezwykle atrakcyjnym wizualnie. Tworzymy modele z różnych typów drewna, przy wykorzystaniu najlepszych okuć, dzięki czemu są niezawodne i będą służyć przez wiele lat.

   Maksymalne wymiary to: wysokość – 2400 mm, szerokość – 6000 mm.

Drzwi uchylno - przesuwne

   Idealnym rozwiązaniem do każdego salonu są drzwi uchylno-przesuwne, które maksymalnie oszczędzają przestrzeń, jednocześnie zapewniając wygodne, szerokie przejście na taras czy do ogrodu. Dzięki specjalnej budowie sprawdzą się w pomieszczeniach o każdym metrażu, tworząc nie tylko wyjście i połączenie z terenem rekreacyjnym, ale także zapewniając optymalne doświetlenie wnętrza.

   Wykonujemy modele, w których otwieranie, uchylanie oraz przesuwanie skrzydła jest sterowane centralnie, za pomocą klamki, dzięki czemu nie trzeba używać siły do odciągania lub dociskania skrzydła. Wykorzystujemy różne gatunki drewna oraz okucia najlepszych producentów, które pozwalają nam na stworzenie modeli funkcjonalnych, trwałych i wysoce estetycznych.

   Maksymalna wysokość skrzydła: 2400mm, maksymalna szerokość: 1600mm.

Drzwi podnoszono - przesuwne

   Rozwiązaniem idealnym do większych pomieszczeń są drzwi podnoszono-przesuwne, które dzięki wykorzystanym materiałom i specjalnej budowie mogą osiągać największe rozmiary. Tworzą szerokie wyjście na taras lub do ogrodu, stanowiąc przy tym estetyczny element aranżacji wnętrza. Duża powierzchnia skrzydeł umożliwia efektowne doświetlenie całego wnętrza.

   Dzięki wykorzystaniu najlepszych gatunków drewna oraz zastosowaniu mocnych okuć tworzymy skrzydła o dużej powierzchni oraz ciężarze do 250 kg. Wykonujemy drzwi posiadające od 2 do 6 segmentów, co pozwala nam na wyposażenie największych pomieszczeń. Nasze modele odznaczają się nie tylko estetyką, ale przede wszystkim wygodą użytkowania oraz niezawodnością. Chronią wnętrza przed warunkami zewnętrznymi, nie dopuszczając do strat ciepła, dzięki czemu spełniają wszystkie wymagania.

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.