дробовики.
заявка на кредит Тинькофф
-->

Drzwi postarzane

Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu Klientów szlachetnymi gatunkami drewna, poszerzyliśmy nasz asortyment stolarki budowlanej o takie wyroby jak stylowe drzwi postarzane. Ich rama wykonywana jest z wysokiej jakości litego drewna dębu, jesionu bądź wiązu, które następnie poddajemy specjalnym procesom dającym pożądany efekt. Tak wyglądające drzwi stanowią niewątpliwy element dekoracyjny, a także przyciągają uwagę surową formą oraz oryginalnymi przetłoczeniami.

W naszej ofercie znajdą Państwo kilka modeli drewnianych drzwi postarzanych o różnych odcieniach brązu, wyposażonych w przeszklenia i ozdobne okucia oraz odznaczających się unikalnym usłojeniem. Ukazując naturalne piękno drewna nasze drzwi nawiązują do stylu rustykalnego, idealnie pasującego zarówno do nowoczesnych jak i staromodnych wnętrz. Jako firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży stolarskiej oferujemy naszym Klientom drzwi odzwierciedlające ich indywidualne wymagania oraz oczekiwania pod względem wymiarów czy też konstrukcji. Zachęcamy do kontaktu w celu przedstawienia nam swojej wizji.

Przykładem są drzwi postarzane "Wiślica II", w których panel znajdujący się w ramie wykonany jest z postarzonych szlachetnych gatunków litego drewna.

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.