дробовики.
заявка на кредит Тинькофф
-->

Producent drzwi

Zajmujemy się produkcją drzwi drewnianych, które należą do najbardziej atrakcyjnych wizualnie elementów stolarki dla budynków zarówno o tradycyjnym, jak i nowoczesnym stylu. Przy ich tworzeniu wykorzystujemy najlepsze gatunki drewna litego, które jest podstawowym używanym przez nas materiałem. Skrzydła są także wyposażone w trwałe, ozdobne okucia.

Jako producent wykonujemy zarówno drzwi wejściowe, jak i tarasowe, proponując naszym Klientom wiele modeli o różnej konstrukcji i stylu. Solidne wykonanie i luksusowe wzory sprawiają, że są one idealnym rozwiązaniem dla każdego domu. Stanowią ozdobę od zewnątrz, a przy tym zapewniają wnętrzu izolację akustyczną i cieplną. Są także wzmocnione, by chroniły budynek przed włamaniem. Dostosowujemy każdy model do indywidualnych wymagań Klienta, by był w pełni dopasowany do danego budynku pod względem wymiarów.

Drzwi wejściowe

Proponujemy solidne, drewniane drzwi wejściowe zewnętrzne, które wykonujemy z najlepszych gatunków drewna litego, w tym dębu, jesionu czy wiązu. Produkowane przez nas skrzydła są wzmocnione i wyposażone w najlepsze zamki, dzięki czemu chronią budynek przed włamaniem. Oferujemy wiele modeli w różnych stylach, wykorzystujących ozdobne okucia i wzory. Drewniane skrzydła są dostępne w standardowych rozmiarach, jednak możemy je dostosować do wymagań Klienta.

Drzwi tarasowe

Wyjście z salonu na ogród to coraz chętniej wykorzystywane rozwiązanie, które nie tylko ułatwia dostęp do części rekreacyjnej w cieplejsze dni, ale także stanowi dodatkowe doświetlenie i ozdobę pokoju dziennego. Wykonujemy drzwi tarasowe, które są elementem funkcjonalnym, atrakcyjnym wizualnie, a także trwałym, chroniącym wnętrze przed chłodem. Jako producent proponujemy modele harmonijkowo-przesuwne, uchylno-przesuwne oraz podnoszono-przesuwne.

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.