дробовики.
заявка на кредит Тинькофф
-->

Producent okien i drzwi drewnianych

 

  Stolarka otworowa z naturalnego materiału staje się coraz bardziej pożądana ze względu na jej wyjątkową, tradycyjną estetykę, a także energooszczędność i wytrzymałość. Solidnie wykonane elementy wyposażenia domu należą do najczęściej poszukiwanych rozwiązań przez klientów, wśród nich największą popularnością cieszą się dobre okna drewniane.  

  Od 25 lat zajmujemy się profesjonalną stolarką, tworząc dla naszych Klientów wyjątkowe wyposażenie domu z naturalnych surowców. Początkowo nasza oferta obejmowała wyłącznie tradycyjne rozwiązania, ale dynamiczny rozwój na przestrzeni lat sprawił, że dziś możemy zaproponować Państwu różnorodne i innowacyjne wyroby, idealne do każdego domu i mieszkania. Dbamy o to, by nasze produkty były trwałe, funkcjonalne i spełniały wymagania pod względem wizualnym. Stale się rozwijamy, wzbogacając nasz park maszynowy o najnowocześniejsze rozwiązania.

Profesjonalne drzwi tarasowe harmonijkowo - przesuwne, uchylno - przesuwne oraz podnoszono-przesuwne. Każdy typ konstrukcji wyróżnia się doskonałą izolacyjnością termiczną i akustyczną. Są to drzwi proste w użytkowaniu, funkcjonalne oraz wyjątkowo estetyczne. Jako że zamawiają Państwo drzwi drewniane u producenta, zyskujecie możliwość ich dokładnego dopasowania do wymiarów wyjścia na taras czy balkon. Poszczególne modele drzwi dostępne są w różnych kolorach, które można wybrać zgodnie z własnymi preferencjami.

Nowoczesna deska elewacyjna wykonana z modrzewia bądź świerku to znakomity sposób na ochronę domu przed ogniem, wilgocią, powstawaniem pleśni czy grzybów oraz atakiem insektów. Możliwe jest dobranie ich barwy zgodnie z własnym pomysłem i preferencjami, np. do koloru drzwi lub ram okien. To wyroby trwałe i wytrzymałe, a jednocześnie charakteryzujące się wysoką elegancją. Zachęcamy gorąco do bliższego zapoznania się ze szczegółami produktów dostępnych w naszej ofercie.

 

Jako producent drewnianych drzwi zewnętrznych prezentujemy również wyjątkowo wytrzymałe drzwi wejściowe wykonane z najlepszych gatunków drewna litego, takich jak dąb, sosna, wiąz czy jesion. Są to stabilne i solidne konstrukcje, wyróżniające się jednocześnie niepowtarzalnym wzornictwem i kolorystyką. Nasze drzwi sprawdzają się perfekcyjnie jako wizytówka każdego mieszkania. Drzwi drewniane gwarantują ponadto doskonałą izolację cieplną oraz akustyczną, dzięki czemu mogą się Państwo czuć w pełni bezpiecznie we własnym domu.

 

Jesteśmy producentem dobrych okien drewnianych, stanowiących podstawę wyposażenia domu. Dostępne są modele uchylno-rozwierne, obrotowe oraz szprosy, co pozwoli każdemu Klientowi na wybór okien odpowiadających jego wymaganiom. Nasze okna wykonujemy z różnych gatunków drewna, w tym z sosny, dębu, jesionu oraz mahoniu. Stosujemy najlepsze techniki obróbki i impregnowania, co pozwala nam na uzyskanie odpornych, spełniającej wszystkie oczekiwania okien. Oferujemy duży wybór kolorystyki oraz wzorów.

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.